Alan Homolka

Tak blogger taky

pastedGraphic.png

 

pastedGraphic_1.png

 

pastedGraphic_2.png

Na začátek mého totálního začátku bloggerství bych se rád představil, přestože ti pozornější už mně možná z nějakých fotek nebo videí znají, jako fotografa. Tedy tentokrát se představuji i se svým prvním outfitpostem, ahoj, to jsem já, Alan Homolka. 

Svůj první outfit jsem nafotil v Karlových Varech na 50. mezinárodním filmovém festivalu. Dalšího fotografa jsme s sebou neměli, foťák jsem nastavil a dal ho naší barevné Janičce. Ukázalo se, že není úplně levá, z čehož jsem měl radost. (promiň Jani) To co mám na sobě na fotkách nosím v podstatě normálně, jen mi přibyl klobouk, který je od Janičky, kde ho ona sehnala, bohužel netuším. Koho to bude zajímat, samozřejmě to od ní zjistím. Začnu od spoda, botky jsou Diesel, mám je spousty let, prošlápnuté a pohodlné, perfektně se dají nosit na boso. Ikdyž jsem si v nich, když byly nové, zlomil malíček před 70ti svatebčany.

Jeany mám už taky časem prověřené, od Levi’su model 519 slim, tuším, že už je ani nedělají. Ale stále prodávají. Vestička je vintage, nosím ji normálně k obleku, ale tady funguje i takle na očích, ne jen schovaná pod sakem. Tílko je ze www.zoot.cz od firmy www.selected.com , s potiskem, samozřejmě, potisky budou u mě velmi časté. No a víc toho na sobě nemám, tetování je různě nasbírané, ty modré korále jsem našel na zemi a klobouk je tajemstvím. 

 

Za komentáře a lajky a cokoli budu velmi rád. Pojďte do mě, odpovím snad všem. Děkuju za podporu celému týmu z www.love-fashion.cz a doufám, že se uvidíme zase brzy.

Váš, Alan 

 

INSTAGRAM   FACEBOOK

 

pastedGraphic_3.png

 

 

 

 

pastedGraphic_5.png

 

pastedGraphic_6.png

 

pastedGraphic_7.png

 

pastedGraphic_8.png

Tags-alanhomolka,streetstyle,cool,hatefashion,modnitrendy,czechblogger,blog,fotograf,ootd,olympus,mujolympus,olympus

 

 

Stay with me Alan

Follow us

 

Shop

Photographers

Mickey Grab

 

Alan Homolka

Partners:

  

Copyright Love fashion © 2015. All Rights Reserved.